Повідомити про корупцію

або пов’язане з корупцією правопорушення

Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров`я України» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень зазначеного Закону можуть бути використані внутрішні, регулярні або зовнішні канали.

Ви можете здійснити повідомлення, яке містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками підприємства, які можуть бути перевірені:

  • за номером телефону: +38 (044) 258-33-76 (прийом повідомлень здійснюється у пн – пт з 8.30 до 16.00). Спеціальна телефонна лінія для здійснення повідомлень обладнана автовідповідачем і працює цілодобово;
  • на адресу електронної пошти: legal3.medved@gmail.com (прийом повідомлень здійснюється цілодобово);
  • на поштову адресу Наукового центру: вул. Героїв оборони, 6, м. Київ, 03127. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті слід зробити позначку «Про корупцію».

Ви маєте право направити анонімне повідомлення. При цьому таке повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Інформуємо, що повідомлення, яке містить неправдиві відомості, наклеп, образи, дискредитацію посадових осіб та працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену законодавством України.


НАЗК візуалізувало алгоритм розгляду повідомлень про корупцію, які стануть у нагоді уповноваженим та викривачам

 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розробило типові схеми розгляду повідомлень про можливі факти вчинення корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень, визначених положеннями Закону України «Про запобігання корупції».

Запропоновані схеми уніфікують процеси розгляду повідомлень та сприяють швидкому та якісному розгляду повідомлень про корупцію, поданих як анонімно, так і з зазначенням авторства.

Інфографіки допоможуть уповноваженим особам із запобігання та виявлення корупції наочно та прозоро продемонструвати заявникам та викривачам сутність процесів, що відбуваються після здійснення ними повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень.

Також інфографіки дадуть змогу не тільки уповноваженим особам дотримуватись процедур та строків розгляду повідомлень, а й викривачам самостійно контролювати ці процеси, зокрема вчасно бути поінформованими про стан розгляду їхніх повідомлень та вжиті заходи.

Детальний порядок розгляду повідомлень про корупцію наведений у відповідних схемах, розміщених нижче.