Повідомити про корупцію

або пов’язане з корупцією правопорушення

Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров`я України» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень зазначеного Закону можуть бути використані внутрішні, регулярні або зовнішні канали.

Ви можете здійснити повідомлення, яке містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками підприємства, які можуть бути перевірені:

  • за номером телефону: +38 (044) 258-33-76 (прийом повідомлень здійснюється у пн – пт з 8.30 до 16.00). Спеціальна телефонна лінія для здійснення повідомлень обладнана автовідповідачем і працює цілодобово;
  • на адресу електронної пошти: legal3.medved@gmail.com (прийом повідомлень здійснюється цілодобово);
  • на поштову адресу Наукового центру: вул. Героїв оборони, 6, м. Київ, 03127. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті слід зробити позначку «Про корупцію».

Ви маєте право направити анонімне повідомлення. При цьому таке повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Інформуємо, що повідомлення, яке містить неправдиві відомості, наклеп, образи, дискредитацію посадових осіб та працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену законодавством України.